Цікаве дозвілля – профілактика стресів!

Оскільки наша з вами соціальна ізоляція затягнулася, і ресурси креативу, напевно, уже вичерпуються, вам допоможе не лише в організації навчання, а ще й з ідеями для дозвілля підбірка корисних і цікавих посилань. Клікайте на кольоровий текст ( у ньому приховане посилання) – і всемогутній інтернет перенесе вас до цікавинок.
За роботою, хатніми справами та дистанційним навчанням зовсім нема часу почитати дитині казку на ніч? Тоді до ваших послуг цікавинка #1 - проект UA:Казки .  Хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona, учасниця гурту “YUKO” Юлія Юріна, телеведучий Майкл Щур, ресторатор Євген Клопотенко, Jamala, солістки гурту “Dakh Daughters“, учасниця гурту “Pianoboy” Оля Шурова – це ще далеко не всі, хто долучився до озвучування казок народів світу, а ще до кожної казки є розроблені ілюстрації, які можна завантажити та використати як розмальовки.
Цікавинка #2 - компанія “Google” спільно з Міністерством культури України зробили віртуальний тур музеями України просто неба. Це сім автентичних музеїв: народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” (Львів), Національний музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Мамаєва Слобода (Київ), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин), Запорізька Січ та інші. Кожен з них становить собою віртуальну подорож, де можна перенестися на століття назад і доторкнутися до минулого, познайомившись з українською культурою і побутом.
Для змістовного дозвілля – цікавинка #3 - youtube - канал "Цікава наука"  Виявляється, людське око неабияк еволюціонувало, Цельсій не  винаходив шкалу Цельсія, а краплі дощу теоретично взагалі неможливі. Приємність у тому, що всі ролики цього ютуб-каналу перекладені та озвучені українською мовою, а їх там – дуже багато і на різні наукові теми: з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Погодьтеся, вивчати історію з роликів «Світова історія і коти» , «Історія очима курки» та «Як туалет змінив історію» набагато цікавіше, ніж вивчати її лише за підручником.
Цікавинка #4 - NASA запустило сервіс, де можна подивитися що бачив телескоп Hubble у твій день народження . Щоправда, не конкретно в той же день, коли ти народився, а в цей же день іншого року. Тому вибрати на сайті можна день і місяць, а рік – як пощастить, то може й співпасти. Якщо космічний знімок, який видасть вам сайт, сподобається, його можна завантажити собі безкоштовно. Також можна прочитати коротеньку інформацію про об’єкт, який на ньому зображено.
Сподобалася тема космосу? Тоді – цікавинка #5 :  невеликий тест (12 запитань) від  музею космонавтики ім. С. П. Корольова , який визначить,  наскільки ви готові до польоту в космос?
І продовжує тему космосу цікавинка #6 – виявляється, існує спеціальний сайт, на якому можна побачити скільки людей передбачає в космосі просто зараз , і він має саме таку адресу  - https://www.howmanypeopleareinspacerightnow.com/ , що в перекладі означає «скількилюдейєукосмосіпростозараз».
А ще є цікавинка #7 – офіційний сайт міжнародної космічної станції - http://mks-online.ru/ , де можна наживо подивитися онлайн-трансляцію з борту МКС
А якщо бажаєте спуститися з космосу на землю – то дізнатися якомога більше про неї зможете за допомогою віртуальної екскурсії по  Музею природничої історії , розташований він у Вашингтоні, і має у своїй колекції понад 500 мільйонів екземплярів рослин, тварин, корисних копалин, мінералів, каменів, метеоритів, а також культурних артефактів, створених людиною.

Немає коментарів:

Дописати коментар